انتخاب وکیل ارث در کرج، مشاوره تخصصی برای گرفتن ارث

وکیل ارث در کرج : برای گرفتن وکیل جهت دعاوی ارث و میراث در کرج کافی است با بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.

اگر فردی مالی داشته باشد، پس از مرگ (ماترک) این مال به ورثه به ارث می رسد. بعبارتی اموال متوفی متشکل از دارایی مثبت و دارایی منفی شخص خواهد بود یعنی وارث در زمان پذیرش ماترک هم اموال متوفی و هم بدهی های شخص را به ارث می برد.

وکیل خوب برای دعاوی ارث در کرج

ورثه در مسائل مالی، قائم مقام متوفی است و به همین سبب حق تصرف فوری در ترکه را دارد.

اما این تصرف در ابتدای امر به اداره و نگهداری ترکه و پرداخت دیون متوفی و همچنین انجام تکالیف قانونی دیگری خواهد بود که بر عهده آن است.

زمانیکه افرادی از متوفی طلبکار باشند یا متوفی با در نظر داشتن ترکه وصیتی داشته باشد، تصرفات مالکانه ورثه در ترکه همچون فروش و هبه از قبیل نافذ نخواهد بود مگر با اجازه بستانکاران یا موصی له یا پس از ادای دیون متوفی و حسب مورد اخراج مورد وصیت از آن باید در نظر داشت که با قوت شخص، اموال وی، به طور قهری به ورثه او منتقل می شود.

مالکیت ایشان بر اموال مزبور تا زمان تادیه دیون وی و همچنین ادای حقوق دیگر، مالکینی متزلزل و غیر مستقر است.

بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج

نکات مهم انحصار وراثت

به فرایند تقسیم کردن اموال به جا مانده از متوفی، بر اساس طبقات ارث، بین وراث زنده، انحصار وراثت گفته میشود. اما برای تقسیم اموال متوفی ابتدا نیاز است که گواهی انحصار وراثت گرفته شود. وکیل بهرام عباسی به عنوان بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج، در کمترین زمان میتواند گواهی انحصار وراثت را بدون نیاز به حضور ورث، دریافت کند.

در گواهی انحصار وراثت که توسط شورای حل اختلاف صادر میشود، لیستی از وراث متوفی و میزان سهم الارث هر کدام بر اساس قانون ارث ، مشخص میشود.

وکیل ارثیه در کرج

از آنجا که صدور گواهی انحصار وراثت نیازمند دقت در تقسیم ترکه و تحریر ترکه می باشد باید توسط وکیل ارث متخصص در کرج پیگیری شود چرا که کوچکترین اشتباه میتواند منجر به صرف زمان زیاد و همچنین نا معتبر بودن گواهی انحصار وراثت بیانجامد

وکیل بهرام عباسی، به عنوان بهترین وکیل ارث در کرج، با تسلط کامل بر قوانین ارث و میراث و تجربه بالا در رسیدگی به پرونده های متعدد ارث، آماده همکاری و مشاوره تخصصی به شما عزیزان می باشد.

وصیت چیست؟

وصیت به این معنی است که فرد تکلیف امواد خود را برای بعد از فوت و مرگش مشخص کرده باشد. فرد میتواند به صورت کتبی یا شفاهی این کار را انجام دهد.

بهترین وکیل ارث در کرج

بسیاری از انسان ها چه اینکه اموال و دارایی داشته باشند یا نداشته باشند برای پس از مرگ خود وصیت می کنند و در خصوص تقسیم قسمتی از اموال خود تصمیم می گیرند.

همچنین در مورد چگونگی کفن و دفن و یا در مورد برخی اعمال معنوی که تقاضا دارد پس از مرگ، فرزندانش در حقش انجام دهند وصیت می کند که بهتر است در مورد اینکه چه وصیتی صحیح است و انواع وصیت و چگونگی تقسیم ترکه بین وراث بیشتر بدانیم.

انواع وصیت نامه: اگر در بحث تقسیم ارث دچار مشکل شده اید، می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید، رسیدگی به دعاوی ارث در کرج تخصص ماست.

 • عهدی
 • تملیکی

با توجه به ماده 826 قانون مدنی وصیت تملیکی به وصیتی گفته می شود که شخصی منفعت و یا خیری را از اموال خویش برای پس از فوت خود به شخصی دیگری به صورت مجانا تملیک کند.

وصیت عهدی به وصیتی گفته می شود که شخصی و یا اشخاصی را برای انجام اموری یا تصرفاتی مامور کند.

وصیت تملیکی به صورت عقد معوض همچون بیع یا اجاره‌ی معلق به فوت در نمی آید ولی شرط عوض در آن منافاتی با مجانی بودن وصیت نخواهد داشت.

برای رسیدگی به دعاوی ارث و میراث با وکیل بهرام عباسی، بهترین وکیل ارث کرج تماس بگیرید.

برخی از نظرات موکلین در خصوص همکاری با وکیل بهرام عباسی

سلام و درود خدمت شما آقای عباسی خواستم تشکر کنم بابت پیگیری و نتیجه خوب شما تو پرونده بنده

آقای صابری

 

آقای عباسی عزیز روزتون بخیر خدا خیرت بده جوون یکی بهترین وکیل خانواده در کرج که نذاشتی حق یک وکیل خانواده در کرج پایمال بشه​

خانم احمدی

 
5/5 - (5 امتیاز)

آیا والدین می توانند فرزندان خود را از ارث محروم کنند؟

با توجه به ماده 837 قانون مدنی زمانی که کسی در وصیت خود یک یا چند نفر از ورثه خود را از ارث محروم کند وصیت شخص نافذ نیست. البته نظر مشهور بر بطلان وصیت مذکور خواهد بود.

با توجه به آنچه که در بین مردم رایج است و تا اتفاقی بین پدر و فرزندان به وجود می آید پدر فرزندان خود را تهدید به محروم کردن ارث می کند.

باید به این مورد توجه کرد که طبق قانون مدنی هیچ پدر مادری نمی تواند هیچ یک از فرزندان خود را از ارث محروم کند.

زمانی‌که در این باره وصیتی صورت گیرد آن وصیت اعتباری ندارد و باطل است و طبق قانون اجرا نخواهد شد.

کلیه ورثه از اموال والدین خود ارث می برند به همین دلیل والدین عزیز باید به این مسئله توجه کنند که در خصوص اینکه اگر تمایل داشته باشند به یکی از فرزندان چیزی از اموال خود نرسد و فقط به یکی از فرزندان کلیه اموالشان را بدهند، راه های قانونی از جمله عقد قرارداد در قالب صلح عمری نیز موجود است که قادر می باشند این نوع عقود را به کمک وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در امور ارث و ماترک منعقد کنند.

وکیل ارث در کرج: رسیدگی به پرونده ارث و میراث در کرج

پس از فوت شخص، وراث ابتدا وصیت شخص را بررسی می کنند زیرا برخی حتی نمی دانند که آیا وارث هستند یا خیر و یا حتی سهم الارث آن ها چقدر است.

به همین سبب شخصی با عنوان وکیل ارث قادر است به شدت در این زمینه می تواند به شما کمک کند و با مشاوره گرفتن از او قطعا حقی از کسی ضایع نمی شود.

علاوه براین انجام کلیه مراحل اداری در طول این پروسه ممکن است سخت باشد که وکیل ارث آنها را بر عهده می گیرد.

برای انحصار وراثت به چه مدارکی نیاز است؟

انحصار وراثت یک روال قضایی و اداری محسوب میشود که بهتر است توسط وکیل انحصار وراثت در کرج انجام شود، که برای صدور گواهی آن به مدارک زیر نیاز است:

 • گواهی فوت (در صورتی که گواهی فوت وجود نداشته باشد توسط وکیل قابل پیگیری است)
 • کارت ملی و شناسنامه فرد فوت شده
 • شناسنامه و کارت ملی همه وراث (در صورت عدم وجود قابلیت استعلام را دارد)
 • اگر متوفی متاهل باشد وجود عقدنامه لازم است
 • وصیت نامه متوفی در صورت وجود
 • استشهادیه انحصار وراثت (امکان دریافت توسط وکیل ارث کرج وجود دارد)

سوالات متداول در خصوص وکیل ارث و میراث در کرج

بهترین وکیل ارث در کرج کیست؟

اگر شما دوست عزیز درگیر مسئله ارث و میراث هستی، وکیل بهرام عباسی بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید حق و حقوق خود را بصورت کامل و جامع در دادگاه بگیرید. جهت مشاوره تخصصی میتوانید همین الان با شماره درج شده بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

نقش وکیل ارث در تقسیم سهم ورثه چیست؟

وکیل ارث با توجه به وصیت نامه، و همچنین قوانینی که در خصوص تعلق گرفتن یا نگرفتن ارث وجود دارد، میتواند کمک کند تا همه ورثه به حق و حقوق شرعی و قانونی خود دست پیدا کنند. اگر به وکیل ارث خوب در کرج نیاز دارید همین الان با وکیل بهرام عباسی تماس بگیرید.

مشاوره تخصصی با وکیل انحصار وراثت در کرج به چه شکل است؟

اگر در خصوص انحصار وراثت نیاز به مشاوره و راهنمایی یک وکیل ارث مجرب در کرج دارید کافی است همین الان با وکیل بهرام عباسی تماس بگیرید. به راحتی با شماره درج شده همین الان تماس بگیرید.

طبقات ارث چیست؟

افرادی که از نظر قانونی از متوفی ارث می‌برند در سه طبقه تقسیم بندی میشوند که عبارتند از:

 • طبقه اول شامل: پدر؛ مادر؛ نوه؛ نبیره
 • طبقه دوم شامل: پدربزرگ؛ مادربزرگ، خواهر و برادر و فرزندان آنها
 • طبقه سوم شامل: عمو؛ عمه، خاله و دایی و فرزندان آنها

در صورت وجود ورثه در طبقات بالاتر، به طبقات پایین تر ارث تعلق نمیگیرد.

وکیل بهرام عباسی، به عنوان وکیل متخصص ارث در کرج آماده ارائه خدمات مشاوره تخصصی به شما عزیزان می باشد. در صورتی که برای مسائل ارث و تقسیم ارث نیاز به مشاوره دارید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

از جمله مهمترین مناطق کرج میتوان به محله های زیر اشاره کرد:
 • عظیمیه: محله عظیمیه کرج شامل خیابانهایی مانند میخک، گلستان و تختی می باشد. وکیل ارث در عظیمیه با شناختی که از این منطقه دراد، وکیل بهرام عباسی تسلط کاملی برای رسیدگی به دعاوی ارث و میراث در عظیمیه کرج دارد.
 • گوهردشت: محله گوهردشت کرج نیز یکی دیگر از مناطق بالای شهر کرج است که قیمت ملک و خانه در آن بالاتر از سایر مناطق کرج است. اگر درگیر یک مشکل و دعوای تقسیم ارث هستید، حتما با وکیل ارث در گوهردشت مشورت کنید.
 • جهانشهر: این محله جزو محله های اداری کرج می باشد. در پرونده های خرید و فروش دفترکار و یا ساختمانهای اداری و تجاری در جهانشهر میتونید با ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی با وکیل ارث در جهانشهر بهره مند شوید.
 • مهرشهر: وجود کاخ مروارید و همچنین آب و هوای خوب مهرشهر باعث شده که این منطقه در 5 فاز توسعه یابد و پتانسیل رشد بالایی در ساخت و ساز دارد. در تمامی معاملات دعاوی ارث و میراث خود در مهرشهر، حتما با وکیل ارث مهرشهر مشورت کنید.
 • گلشهر: رسیدگی به تمامی دعاوی مرتبط با ارث و میراث در گلشهر کرج را به بهترین وکیل ارث کرج بسپارید.
 • سایر محلات مهم کرج عبارتند از: باغستان؛ شاهین ویلا؛ خیابان طالقانی؛ مصباح؛ قلمستان؛ حصارک؛ گلشهر؛ آزادگان؛ دهقان ویلا؛ کلاک؛ کوی کارمندان؛ شهرک بنفشه؛ شهرک اوج؛ شهرک ذوب آهن؛ کمالشهر؛ خرمدشت.

شماره تماس وکیل ارث کرج

وکیل بهرام عباسی، با تخصص و تجربه بالا، آماده همکاری با شما در پرونده های مرتبط با ارث میراث میباشد. اگر به دنبال بهترین وکیل ارث در کرج هستید میتوانید همین الان جهت رزرو وقت مشاوره با شماره درج شده در https://bahramabassi.com تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (5 امتیاز)
5/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب وکیل ارث در کرج، مشاوره تخصصی برای گرفتن ارث»

 1. سلام علیکم جناب آقای عباسی خواستم تشکر کنم ازت بابت پرونده ای که به شما معرفی کردم واقعا بنده رو سربلند کردین ممنونم از پیگیریاتون

  1. بهرام عباسی

   سلام و ادب خدمت شما. خواهش میکنم اختیار دارید. بنده وظیفمو انجام دادم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top تماس بگیرید!