وکیل خانواده در کرج؛ مشاوره با وکیل خانواده، موفقیت 100%

وکیل خانواده در کرج: وکیل خانواده فردی است که به صورت تخصصی و حرفه ای رسیدگی به دعاوی خانوادگی را انجام میدهد، و در این راستا به تمامی قوانین مرتبط مسلط است و به خوبی میتواند حقوق موکل خود را بگیرد. وکیل بهرام عباسی در کرج آماده عقد قرارداد با شما می باشد.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

3.9/5 - (7 امتیاز)

وکیل خانواده خوب در کرج

امور خانواده یکی از گرایشات اساسی علم حقوق است که مباحث خانوادگی در زیر مجموعه امور حقوقی قرار می گیرند با این تفاوت که قوانین خاص همچون قانون حمایت خانواده، قانون اهدای جنین و از این دست آیین نامه ها این گرایش را از حقوق خصوصی جدا می کند.

چرا به وکیل خانواده مراجعه کنیم؟

یک وکیل خانواده به دلیل داشتن تجربه و اطلاعات به روز شده قانونی باید به مباحث فقهی وشرعی تسلط کافی داشته باشد، زیرا حقوق خانواده متشکل از شرع و فقه اسلامی است؛ و در مواردی که قانون گذار سکوت کند قادر است با استناد به آیات و روایات در این حوزه خواسته مطلوب را از محکمه طلب کند.

بحث دعاوی خانوادگی هم قوانین متعددی دارد هم پیچیدگی زیادی دارد، برای همین باید بدنبال وکیل خانوداه در کرج باشید تا بتوانید در دعاوی برنده شوید.

برخی از نظرات موکلین در خصوص همکاری با وکیل بهرام عباسی

سلام و درود خدمت شما آقای عباسی خواستم تشکر کنم بابت پیگیری و نتیجه خوب شما تو پرونده بنده

آقای صابری

آقای عباسی عزیز روزتون بخیر خدا خیرت بده جوون که نذاشتی حق یک خانواده پایمال بشه​

خانم احمدی

3.9/5 - (7 امتیاز)


جدای از مسائل تکنیکی و علوم مربوط به این موضوع وکیل خانواده کرج باید دارای روحیه مسالمت آمیز باشد.

بهترین وکیل خانواده در کرج
بهترین وکیل خانواده در کرج

بهترین وکیل خانواد در کرج، فردی است که متخصص رسیدگی به دعاوی خانوادگی باشد، از جمله رسیدگی به شکایات در خصوص طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزند.

خانواده بنیاین اصلی یک جامعه است و افراد خانواده نیز ممکن است در زمانهایی تضاد منافع داشته باشند و بین آنها اختلاف هایی بوجود آید. که مشاوره با وکیل میتواند کمک شایانی به حل آن کند.

وکیل خانواده چه کمکی میکند؟

در اختلافات خانوادگی معمولا نیاز است تا چندین جلسه بین موکل با همسرش برگزار شود، چرا که بدون برگزاری این جلسات و مشاوره با هر دو طرف دعوا امکان ایجاد صلح و آشتی وجود ندارد.

در پرونده های خانواده حساسیت بالایی وجود دارد زیرا در صورت عدم ایجاد صلح، آسیب های جبران ناپذیری به فرزندان مشترک و همینطور خود زن و شوهر ممکن است وارد شد. پس دعاوی خانوادگی صرفا یک پرونده حقوقی معمولی نیستند و وکیل خانواده کرج باید با دقت، تحمل بالا، حس مسئولیت و دلسوزی پرونده را پیگیری کند.

لزوم مراجعه به وکیل خانواده در کرج

از آنجا که در دعاوی خانواده عموما مسائلی مانند لجاجت و یا اختلاف مالی وجود دارد، باعث میشود تا طرفین دعوا تصور کنند که اگر حقوق مالی را به نفع خود حفظ کنند برنده این دعوا هستند.

اما این فکر، کاملا اشتباه است و سلامت جسم و روح در این دعاوی مهم تر است چرا که با مرور تجربیات تلخ زندگی قبلی، کسی برنده است که بتواند با نگرشی جدید به زندگی، روزهای خوبی برای آینده خود رقم بزند.

بنابراین در زمان مراجعه به وکیل خانواده در کرج، ابتدا نیاز است که مشخص کنید که آیا قصد شما جدایی و طلاق است و یا به فکر مسائل مالی مانند گرفتن مهریه هستید.

مشاوره با وکیل خانواده خوب در کرج
مشاوره با وکیل خانواده خوب در کرج

وظایف وکیل خانواده در امور مهریه چیست؟

یکی از مباحثی که وکیل خانواده به آن ورود میکند و میتواند کمک به سزایی نیز موکل خود برساند مسائل مرتبط با گرفتن مهریه توسط زن می باشد که از نظر شرع و قانون جزو حقوق اصلی زن تلقی میشود. و بر مرد واجب است که نسبت به پرداخت آن در هر زمان که زن درخواست کند اقدام کند.
اما موارد متعددی وجود دارد که مرد از پرداخت آن شانه خالی میکند و نیاز است که شما به وکیل مهریه در کرج مراجعه کنید تا به شما روشهای پیگیری و نحوه گرفتن حقوقتان را بیاموزد.

از طرف دیگر نیز شرایطی وجود دارد که اگر زن رعایت نکند، مرد نیازی نیست که مهریه او را پرداخت کند که این مورد نیز از طرف مرد قابل پیگیری است. و با کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در کرج میتواند به آن رسیدگی کند.

مشاوره با وکیل خانواده در کرج

خانواده بنیان یک جامعه است و از اینرو قانونگذار برای حمایت از آن قوانین متعددی در راستای حقوق خانواده تصویب کرده است. در نتیجه در زمانی که یک دعوای خانوادگی بوجود می آید که منجر به پرونده خانوادگی میشود رسیدگی به آن در دادگاه های خانواده سخت و پیچیده میشود چرا که قوانین متعددی وجود دارد که وکیل خانواده خوب در کرج باید به آنها مسلط باشد و اشراف کامل داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند.

یک وکیل خانواده در چه حوزهایی کمک میکند؟

مسائل متعددی در خانواده وجود دارد که رسیدگی با آنها در تخصص وکیل خانواده است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • اجرت المثل
 • حق مسکن زوجه
 • ازدواج مجدد
 • نفقه زن و فرزند
 • پرداخت مهریه
 • نشوز و ناشزه
 • حذف نام همسر از شناسنامه
 • الزام به تمکین
 • حضانت فرزند
 • تعیین قیم
 • تنصیف اموال
 • استرداد جهیزیه
 • ترک انفاق
 • تغییر جنسیت
 • حجر و رفع آن
 • نامزدی و عقد
 • ازدواج موقت و دائم

موارد فوق از جمله شرایطی هستند که اختلاف در خانواده بوجود می آید که بسته به موضوع اختلاف یا بین زن و شوهر است یا بین پدر و فرزند و یا بین مادر و فرزند. در همه این شرایط مشاوره با وکیل خانواده کرج میتواند به شما کمک شایانی در حل مسالمت آمیز مسئله داشته باشید.

مهمترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

 1. تلاش برای تحقق عدالت و همچنین رعایت اصول اخلاقی در روند پرونده.
 2. دفاع از حقوق موکل.
 3. پیگیری پرونده، مطلع ساختن موکل از تمام اطلاعات پرونده، پاسخ دادن به تمام سوالات موکل و همچنین تشریح روال کار و رای دادگاه برای موکل.
 4. حفظ اسرار موکل.
 5. حضور به موقع در دادگاه و دفاع از موکل خود.
 6. ارائه مشاوره حقوقی خانواده به موکل.
 7. آگاه به قوانین و روند پرونده و همچنین اقدام به موقع در هر مرحله برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب.
وکیل برای دعاوی خانوادگی در کرج
وکیل برای دعاوی خانوادگی در کرج
از جمله مهمترین مناطق کرج میتوان به محله های زیر اشاره کرد:
 • عظیمیه: محله عظیمیه کرج شامل خیابانهایی مانند میخک، گلستان و تختی می باشد. وکیل خانواده در عظیمیه با شناختی که از این منطقه دراد، وکیل بهرام عباسی تسلط کاملی برای رسیدگی به دعاوی خانواده در عظیمیه کرج دارد.
 • گوهردشت: محله گوهردشت کرج نیز یکی دیگر از مناطق بالای شهر کرج است که قیمت ملک و خانه در آن بالاتر از سایر مناطق کرج است. اگر درگیر یک مشکل و دعوای خانوادگی هستید، حتما با وکیل خانواده در گوهردشت مشورت کنید.
 • جهانشهر: این محله جزو محله های اداری کرج می باشد. در پرونده های خرید و فروش دفترکار و یا ساختمانهای اداری و تجاری در جهانشهر میتونید با ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی با وکیل خانواده در جهانشهر بهره مند شوید.
 • مهرشهر: وجود کاخ مروارید و همچنین آب و هوای خوب مهرشهر باعث شده که این منطقه در 5 فاز توسعه یابد و پتانسیل رشد بالایی در ساخت و ساز دارد. در تمامی معاملات دعاوی خانوادگی خود در مهرشهر، حتما با وکیل خانواده مهرشهر مشورت کنید.
 • گلشهر: رسیدگی به تمامی دعاوی مرتبط با خانواده در گلشهر کرج را به بهترین وکیل خانواده کرج بسپارید.
 • سایر محلات مهم کرج عبارتند از: باغستان؛ شاهین ویلا؛ خیابان طالقانی؛ مصباح؛ قلمستان؛ حصارک؛ گلشهر؛ آزادگان؛ دهقان ویلا؛ کلاک؛ کوی کارمندان؛ شهرک بنفشه؛ شهرک اوج؛ شهرک ذوب آهن؛ کمالشهر؛ خرمدشت.

نواحی تحت پوشش خدمات وکیل دعاوی خانواده در کرج

اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

وکیل پایه یک خانواده در کرج

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

وکیل خانواده در چه زمینه ای تخصص دارد؟

وکیل خانوده اشراف کامل بر قوانین حوزه خانواده دارد و در مواردی مانند: مهریه؛ طلاق؛ نفقه؛تمکین و حضانت فرزند تخصص کافی را دارد.

به چه شکل میتوانیم با وکیل خانواده کرج مشاوره کنیم؟

جهت مشاوره با وکیل بهرام عباسی، بهترین وکیل خانواده کرج کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید. سپس در تاریخ و ساعت توافق شده مشاوره شما صورت میگیرد.

ویژگیهای یک وکیل خانواده خوب

 • توصیه به سازش توسط بهترین وکیل خانواده
 • در صورت عدم سازش توصیه به طلاق توافقی
 • عدم طرح دعاوی متعدد توسط وکیل خانواده
 • سعی بر جلوگیری از تنش بین زوجین
 • بهترین وکیل خانواده محرم اسرار موکل است
 • صداقت داشتن و گفتن واقعیت ها به موکل
 • پیگیری مداوم وکیل و گزارش کار به موکل
 • به دنبال حصول بهترین نتیجه بودن

شماره تماس وکیل خانواده در کرج

برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی و مشاوره تخصصی در این خصوص کافی است با وکیل بهرام عباسی بعنوان وکیل متخصص خانواده در کرج تماس بگیرید. برای رزرو وقت همین الان با شماره درج شده در https://bahramabassi.com تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

3.9/5 - (7 امتیاز)

3.9/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «وکیل خانواده در کرج؛ مشاوره با وکیل خانواده، موفقیت 100%»

 1. سلام اقای عباسی ما خیلی تعریف شما رو شنیدیم چطوری میتونیم خدمت برسیم برای پرونده ما که وکالتشو قبول کنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top