وکیل طلاق در کرج: در کمتر از 10 روز، طلاق فوری، یک طرفه و توافقی

وکیل طلاق در کرج: بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟ برای طلاق یک طرفه چه باید کرد؟ شرایط طلاق توافقی چیست؟ پاسخ به تمامی سوالات خود در حوزه طلاق را در ادامه خواهید یافت. وکیل بهرام عباسی وکیل متخصص طلاق در کرج آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما می باشد.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل طلاق کرج

طلاق میتواند به صورت طلاق توافقی، طلاق یک طرفه و یا طلاق فوری صورت گیرد، در همه این موارد وکیل طلاق میتواند فرایند طلاق را ساده کند و مدت زمان انجام آن را نیز کوتاه کند. یک وکیل طلاق خوب باید امین، رازدار و مسئولیت پذیر باشد و در کنار تجربه و تسلط بر قوانین، دلسوزانه پیگیر حقوق موکل خود باشد.

بهترین وکیل طلاق کرج
بهترین وکیل طلاق کرج

در چه شرایط زن حق طلاق دارد؟

در صورتی که یکی از شرایط زیر وجود داشته باشد زن میتواند به کمک وکیل طلاق کرج، تمامی حقوق و مهریه خود را از شوهرش مطالبه کند:

 1. نپرداختن نفقه به مدت 6ماه توسط مرد
 2. اثبات سوء رفتار مرد توسط زن
 3. در صورتی که مرد به بیماری خطرناکی مبتلا شود که قابل درمان نباشد
 4. در صورتی که مرد دیوانه شود
 5. مرد مشغول به کاری باشد که آبروی زن را خدشه دار میکند
 6. در صورتی که شوهر، به حبس بیش از 5 سال محکوم شود
 7. ادر صورتی که شوهر به مواد مخدر یا مشروبات الکلی معتاد شود
 8. اگر شوهر به مدت شش ماه متوالی زندگی خود را ترک کند
 9. اگر مرد به جرم یا مجازات تعزیر محکوم شود
 10. اگر بعد از 5 سال مرد بچه دار نشود
 11. اگر بعد از 6 ماه از مراجعه زن به دادگاه مرد همچنان مفقود الاثر باشد
 12. اگر مرد بدون اجازه همسرش ازدواج مجدد کند.

در فرایند طلاق موارد متعددی وجود دارد که باید تعیین تکلیف شود، مواردی مانند حضانت فرزند، نفقه، تقسیم اموال و غیره. وکیل طلاق در کرج در این موارد کمک میکند تا پرونده شما در کمترین زمان تعیین تکلیف شود.

برخی از نظرات موکلین در خصوص همکاری با وکیل بهرام عباسی

سلام و درود خدمت شما آقای عباسی خواستم تشکر کنم بابت پیگیری و نتیجه خوب شما تو پرونده بنده

آقای صابری

آقای عباسی عزیز روزتون بخیر خدا خیرت بده جوون که نذاشتی حق یک خانواده پایمال بشه​

خانم احمدی

5/5 - (1 امتیاز)

وکیل طلاق توافقی در کرج

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زن و شوهر توافق میکنند که به زندگی مشترک خود پایان دهند و هر تصمیمی که در خصوص مهریه، حضانت، جهیزیه، اجرت المثل و نفقه بین آنها توافق شود از نظر دادگاه قابل قبول و پذیرفته است.

در زمان مراجعه به وکیل طلاق در کرج، برای رسیدگی به طلاق توافقی، ابتدا توافقاتی که بین زن و شوهر صورت گرفته است مکتوب میشود و به امضای طرفین میرسد، و سپس وکیل، به وکالت از زوجین رای دادگاه را پیگیری میکند و تا حصول نتیجه طلاق توافقی پرونده توسط وکیل طلاق پیگیری میشود.

وکیل طلاق یک طرفه در کرج

طلاق یک طرفه زمانی مطرح میشود که یکی از زوجین خواستار طلاق است و زوج دیگر تمایلی به طلاق ندارد. در این گونه موارد، طرفی که به دنبال طلاق است بصورت یک طرفه در دادگاه حاضر میشود و درخواست طلاق میدهد. در طلاق یک طرفه، فردی که به دنبال طلاق است باید بتواند مستندلات و دلایلی ارائه کند که ثابت شود درخواست طلاق او منطقی است.

در این مورد، برای اینکه بتوانید مستندات و دلایل محکمه پسند ارائه کنید نیاز است که اشراف کامل بر قوانین طلاق و خانواده و حقوق زن و مرد داشته باشید به همین دلیل وکیل طلاق کرج میتواند به شما کمک فراوانی بکند.

وکیل طلاق فوری در کرج

طلاق فوری، نوعی طلاق است که معمولا در آن نیازی به حضور زوجین نیست، و زوجین با توافقی که بین شان صورت گرفته است درخواست خود را مطرح میکنند.

مزایای طلاق فوری چیست؟

 • فرایند طلاق در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد
 • استرس و دغدغه هایی که در اثر طلاق بوجود می آید کاهش می یابد
 • فرزندان در طول فرایند طلاق کمتر درگیر میشوند و آسیب کمتری می بینند
 • احترام و حرمت بین زن و شوهر حفظ میشود
 • آسیب های احتماعی ناشی از طلاق کمتر میشود
 • از طرح دعاوی مختلف بین زوجین برای مهریه، نفقه، حضانت و … جلوگیری میشود

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل طلاق کرج
بهترین وکیل طلاق کرج

وکیل طلاق از طرف زن در کرج

در شرایطی که زن تمایل به طلاق و جدایی داشته باشد اما مرد با این موضوع مخالفت کند و تمایلی به طلاق دادن زن نداشته باشد، موضوع دادخواست طلاق از طرف زن مطرح میشود و در قانون شرایطی پیش بینی شده است که زن میتواند تحت آن شرایط برای طلاق اقدام کند.

شرایطی که زن میتواند برای طلاق اقدام کند عبارتند از:

 1. عدم پرداخت نفقه از سوی همسر
 2. عسر و حرج زن
 3. غیبت زوج
 4. شرایط 12 گانه در عقدنامه
 5. داشتن وکالت بلاعزل طلاق
 6. سپردن فرایند طلاق به وکیل طلاق حرفه ای در کرج

در موارد فوق زن میتواند با مراجعه به وکیل طلاق خوب در کرج، اقدام به طرح دادخواست طلاق کند و در کمترین زمان نیز میتواند حکم طلاق را بگیرد.

بر اساس ماده  1129 قانون مدنی ایران، اگر زن بتواند ثابت کند که مرد از پرداخت نفقه وی خودداری میکند و تقاضای طلاق داشته باشد، دادگاه مرد را مجبور به طلاق زن خواهد کرد.

در این شرایط اگر مرد برای اجرای حکم تعلل کند و کوتاهی کند، دادگاه خود نماینده ای را مشخص میکند که صیغه طلاق را جاری کند و طلاق زن را میگیرد.

برای گرفتن طلاق به کمک وکیل چقدر زمان نیاز است؟

طلاق اقسام مختلفی دارد و شرایط مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است، شامل طلاق یک طرفه و یا طلاق توافقی و همچنین طلاق غیابی، برای مشخص شدن زمان مورد نیاز کافی است تماس بگیرید و شرایط خود را شرح دهید.

چطور میتوان فرایند طلاق را تسریع کرد؟

با مشاوره و همراهی یک وکیل طلاق خوب و کاربلد، میتوانید از ماده قانونهایی استفاده کنید که زمان رسیدگیب

بهترین وکیل طلاق کرج
بهترین وکیل طلاق کرج

ماده 1130 و طلاق زن

یکی از مهم ترین شرایطی که برای طلاق گرفتن زن وجود دارد ماده 1130 قانون مدنی ایران می باشد. اگر ادامه زندگی مشترک برای زن سخت و طاقت فرسا باشد میتواند بر اساس قوانین عسر و حرج نسبت به گرفتن طلاق خود اقدام کند.
از جمله مواردی که شامل عسر و حرج میشود عبارتند از: ترک زن از سوی شوهر؛ معتاد شدن شوهر؛ محکومیت قطعی شوهر به مدت 5 سال یا بیشتر؛ درگیر شدن شوهر با بیماری صعب العلاج و ضرب و شتم زن توسط شوهر.

وکیل عسر و حرج در کرج

همانطور که گفته شد یکی از شرایطی که قانون به زن اجازه میدهد نسبت به طلاق اقدام کند، شرایط عسر و حرج است. اگر در زندگی مشترک خود دچار مشکل و مشقت هستید میتوانید با مشاوره وکیل عسر و حرج در کرج، اقدام به طرح دادخواست طلاق کنید و با پیگیری وکیل میتوانید در زمان کوتاهی حکم طلاق خود را بگیرید.

وکیل طلاق از طرف مرد در کرج

بر اساس ماده 1133 قانون مدنی مرد میتواند در هر زمانی که بخواهد زن را طلاق دهد. و در نتیجه حق طلاق با مرد است و نیازی نیست که زن برای جدایی رضایت داشته باشد.

اگر برای طلاق ، نیاز به مشاوره وکیل طلاق مرد در کرج دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

در زمانی که بحث طلاق از طرف مرد مطرح میشود، مرد باید دادخواست طلاقی مبتنی بر درخواست گواهی عدم امکان سازش را تنظیم کند و به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کرج مراجعه کند و بعد از ثبت دادخواست و واریز کردن مبلغ دادرسی، ابلاغ تعیین مجتمع و شعبه قضایی را دریافت کند.
در این زمان در ساعت مشخص شده در جلسه دادگاه خانواده شرکت میکند و بعد از مشخص شدن تکلیف مطالبات مالی زوجه، گواهی عدم امکان سازی را بگیرد. اعتبار این گواهی 3 ماهه است.
با مراجعه به وکیل طلاق در کرج میتوانید پیگیری تمامی مراحل فوق را به ایشان بسپارید و بدون صرف زمان خاصی، فرایند طلاق را در جریان بیاندازید.

بهترین وکیل طلاق کرج

بر اساس تبصره 3 از ماده قانون اصلاح مقررات طلاق، تمامی دیون شرعی و قانونی زوجه باید بصورت نقد باشد مگر اینکه موضوع طلاق از نوع خلع یا مبارات باشد و یا اینکه زوجه رضایت دهد.
از آنجا که در زمان طلاق باید مواردی مانند نفقه، جهیزیه و استراد آن ، حضانت فرزند و .. رسیدگی شود بهتر است که با مراجعه به بهترین وکیل طلاق کرج آن را پیگیری کنید تا بتوانید از تمامی حقوق خود دفاع کنید.

شماره تماس وکیل طلاق کرج

وکیل بهرام عباسی، متخصص در رسیدگی به دعاوی و پرونده های طلاق، آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. جهت رزرو وقت مشاوره با بهترین وکیل طلاق در کرج میتوانید با شماره درج شده در https://bahramabassi.com تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top