وکیل کیفری تهران؛ مشاوره با وکیل کیفری متخصص، 100% موفقیت

وکیل کیفری در تهران: در مواردی مانند کاهبرداری، جعل اسناد و موارد مشابه، یک وکیل کیفری متخصص و زبردست میتواند بر تکیه بر دانش خود از قوانین که با چاشنی تجربه همراه شده است، به شما در گرفتن حقوق خود کمک شایانی کند. برای رسیدگی به دعاوی کیفری در تهران همین الان با وکیل بهرام عباسی تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

وکیل کیفری

بزرگترین مشکلی که امروزه اکثر مردم درگیر آن هستند و برای آن به دادگاه مراجعه می کنند وجود کلاهبرداران سارقان و جاعلان اسناد در بین مردم است.

دسترسی این افراد به اموال مردم هر روزه محتمل تر می شود، مردم باید در کلیه معاملات خود خطرات کار را بررسی کنند تا اموال خود را از خطرات مرتبط با این افراد حفظ کند.

وکیل کیفری تهران

در کشور ما وکلای زبردستی وجود دارند که سالها بصورت تخصصی زمان خود را صرف رسیدگی به پرونده های جرائم کیفری کرده اند، و با کوله باری از تجربه آمادگی رسیدگی به پرونده های کیفری را دارند. اگر نیاز به وکیل برای دعای کیفری دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

وکیل کیفری معمولا به صورت وکیل شاکی و یا متهم در دادسرا یا دادگاه حاضر می شود و از موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری علاوه بر مسائل مرتبط با این زمینه می بایست تیزبین و نکته سنج باشد و در لحظات حساس همچون شهاد شهود و یا دوگانگی کلام از زبان متهم باید قادر باشند تا مسیر پرونده را طبق صحبت های متهم و موکل خود به سمت دیگری بکشاند.

برخی از نظرات موکلین در خصوص همکاری با وکیل بهرام عباسی

سلام و درود خدمت شما آقای عباسی خواستم تشکر کنم بابت پیگیری و نتیجه خوب شما تو پرونده بنده

آقای صابری

 

آقای عباسی عزیز روزتون بخیر خدا خیرت بده جوون یکی بهترین وکیل خانواده در کرج که نذاشتی حق یک وکیل خانواده در کرج پایمال بشه​

خانم احمدی

 
5/5 - (1 امتیاز)

لزوم مراجعه به وکیل کیفری

وکیل کیفری در این زمینه از تجربه  و تخصص بسیار خوبی برخوردار است، این موضوع نه فقط در خصوص امورمرتبط با موکل خود به صورت تضمین شده است بلکه می تواند به قاضی در کشف حقیقت و یقین به واقعیت یاری برساند.

بدیهی است در هر پرونده نحوه دفاع وکیل کیفری تهران از موکل خود با خلاقیت و نوآوری می تواند تضمین کننده باشد، بعبارتی راهکارهای اساسی برای پرونده ها به صورت یکسان نیست و به این صورت قابل پذیرش نیست، می بایست برای هر پرونده ایده های جدید بکار برد تا بتواند از موکل خود دفاع کند.

به طور کلی 60 الی 70 درصد پرونده های کیفری به هم شبیه هستند و در خصوص یک موضوع واحد می باشند، فلذا در بقیه پرونده ها وکیل کیفری تهران با مهارت و تخصص به خصوص خود برای رسیدن به هدف اصلی موکل خود روش های مناسبی را به کار می برد.

الزامات وکالت امور کیفری

در پرونده های مشابه مواردی با اهمیتی وجود دارد که نیاز مبرم به حضور وکیل کیفری است. زمانی که شاکی علیه فرد و یا چند شخص شکایتی کیفری تنظیم می کند دراین خصوص ممکن است افرادی که با متهم همدست هستند در دادسرا یا دادگاه شهادت نادرست ارائه دهند و این موضع در صورت نبود وکیل کیفری و عدم آگاهی فرد شاکی به نفع متهم ختم می شود.

برای جلوگیری از این موضوعات می بایست وکیل کیفری متهم و مظنونین پرونده را به شکوایه افزوده و به دادگاه ارائه کند.

با توجه به این موضوع که شاهد جزو طرفین دعوا نباید باشد، قابلیت شهادت همدستان متهم رد می شود،

گاهی ممکن است اقدامات مجرمانه به این افراد ارتباطی نداشته باشد، اما ممکن است جزو یکی از معاونین جرم شناخته شوند و مجازاتی برای آن ها در نظر گرفته شود.

مواردی دیگر در این خصوص که وکیل کیفری تهران می تواند با مهارت و تخصص خود به اصل موضوع پی ببرد و دروغ شاهدین متهم را برملا کند این است برای مثال گاهی در یک پرونده شخص مدعی می شود که موکل پس از پیاده شدن از خودرو به طرف شاکی رفته و او را با استفاده از چاقو مجروح کرده است.

دراینجا سوالی که می تواند نشان دهنده دروغین بودن این موضوع باشد این است که وکیل از تک تک آن ها بپرسد چه کسی پشت فرمان بوده است؟ خودرو چه رنگی است؟ چه خودرویی بوده است؟ واضح است که شاهدین و متهمین در خصوص کلیات با هم هماهنگ می شوند و کمتر مواقعی پیش می آید که در خصوص جزییات با هم هماهنگ باشند.

از چه طریقی شکایت کیفری انجام دهیم؟

برای تنظیم شکواییه کیفری می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • شکایت به واسط وکیل کیفری شخص یا شکایت شخص
 • شکایت از سوی دادستان
 • قانونگذار در دادگستری شاهد وقوع جرم باشد

بهترین وکیل کیفری تهران کیست؟

زمانی که فردی براساس چهارچوب و مقررات قانون مدنی با فردی متخصص و مجرب با عنوان وکیل کیفری در تهران همکاری کرده و ایشان را به صورت جانشین و مسئول کلیه امور خود قرار دهد در این صورت فرد به عنوان وکیل وی می تواند تمام مسائل این چنینی در خصوص فرد را عهده دار شود.

قطعا بهترین وکیل کیفری فردی است که اولا تسلط کامل بر قوانین مرتبط با دعاوی کیفری داشته باشد، و ثانیا تجربه کافی در رسیدگی به این پرونده های و پیچ و خم های قانونی آنها داشته باشد.

شکایت کیفری چیست؟

براساس قانون می توان از شخصی که جرمی مرتکب شده است شکایت کرد، این شکایت می تواند به وسیله وکیل کیفری در تهران صورت گیرد تا در دادگاه کیفری بررسی شود و شکایت موردنظر حل و فصا شود.

شکایت های کیفری برخلاف سایر شکوایه ها قابل ارائه در هر فرمی است، لذا دارای محدودیت خاصی در این زمینه نیست، در برخی از شکایات با وجود رضایت شاکی پرونده مختومه نخواهد شد و دادگاه پیگری های لازم را در آن انجام خواهد داد. 

برای مثال پرونده های اینچنینی عبارت است از: پرونده های قتل، زنا، رشوه و غیره.

در این موارد می بایست از بهترین وکیل کیفری بهره مند شد، تا به شما در روند این پرونده کمک کند.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

نحوه اثبات شکایت کیفری

اگر شما قصد دارید شکایت کیفری تنظیم کنید و به دنبال ادله محکمه پسند هستید، طبق ماده 160 قانون موارد زیر را شامل می شود:

 • اقرار
 • شهادت 
 • سوگند(مواردی که قانون تعیین می کند)
 • قسامه
 • علم قاضی

جرائم کیفری شامل چه چیزهایی است؟ زمینه های کاری وکیل کیفری در تهران

جرائم براساس قانون و به صورت کلی دارای دو دسته کلی است که عبارت است از: 

 1. جرائم خصوصی
 2. جرائم عمومی

از سوی دیگر به دلیل گستردگی جرائم کیفری و با در نظر گرفتن ماهیت اصلی این نوع جرم ها تقسیم بندی های مختلفی ازاین دسته بندی انجام شده است.

این نوع تقسیم بندی سبب می شود تا برای هرکدام از جرائم دادگاهی مختص به آن تشکیل شود.

انواع جرایم کیفری عبارتند از:

 • جرائم علیه اشخاص،
 • جرائم علیه مال،
 • جرائم مرتبط با حوزه عمومی،
 • جرائم مرتبط با خانواده،
 • جرائم مرتبط با مطبوعات،
 • جرائم رایانه ایی
 • و غیر تقسیم بندی شده و هر کدام از آن متشکل از چند پرونده کیفری است.

جرائم عمومی مربوط به مسائل کیفری متشکل از:

 • اخلال در نظم عمومی،
 •  اقدام علیه امنیت ملی،
 •  افساد فی الارض، 
 • روابط نامشروع، 
 • توهین به مقدسات،

از سوی دیگر صدور چک بی محل، خرید اموال دزدی، معامله با نیت از دین و غیره جزو جرائم اموال بشمار می رود. هرکدام از این موارد در دادگاه های مجزا بررسی می شوند.

بیشترین پرونده های کیفری: 8 مورد از پرتکرارترین جرایم کیفری تهران

 1. جرم های مربوط به مواد مخدر و مشروبات الکلی
 2. خیانت در امانت
 3. قتل و سرقت
 4. دیه
 5. ضرب و جرح
 6. جعل و استفاده از سند مجعول
 7. آدم ربایی
 8. مزاحمت تلفنی

هر شخص می تواند چند وکیل کیفری داشته باشد؟

در دعاوی کیفری اشخاص می توانند برای گرفتن وکیل متخصص کیفری اقدام کنند و حق داشتن وکیل جزایی ضرورت دارد.

خوب است بدانید که در محاکم کیفری پرونده هایی همچون تجاوز به عنف، طرفین می توانند طبق ماده 385 قانون آ.د.ک سه وکیل کیفری برای خود داشته باشند.

بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل کیفری تهران

براساس اصل 35 قانون جمهوری اسلامی ایران، دو طرف قادر هستند در کلیه محاکم برای خود وکیل داشته باشند و زمانیکه قادر به گرفتن وکیل کیفری نباشند می بایست کلیه امکانات مشخص کردن وکیل کیفری توسط دادگاه تعیین شود.

وکیل کیفری در چه دعاوی ای تخصص دارد؟

وکیل کیفری با تسلط کامل بر قوانین حقوق جزا و اصول فقه تخصص رسیدگی به تمامی مواردی که توسط قانونگذار جرم تلقی شده و برای آنها مجازات در نظر گرفته شده است را دارا می باشد.

حوزه وظایتف یک وکیل متخصص کیفری چیست؟

وکیل کیفری در مواردی مانند قتل، آدم ربایی، سرقت، خیانت در امانت و سایر موارد میتواند نقش به سزایی در دفاع از حقوق موکل خود ایفا کند و حتی رای دادگاه را تغییر دهد.

وکیل کیفری رایگان

زمانیکه شخص متهم یا شاکی قادر نباشد برای گرفتن وکیل کیفری در تهران هزینه کند برای وی در جرایم خاص وکیل تسخیری در نظر می گیرند.

در اکثر دعاوی همچون دعاوی کیفری نگرفتن وکیل و یا مشاوره با وکیل کیفری سبب اتفاقات جبران ناپذیری خواهد شد.

در کلیه دعاوی کیفری با توجه به اهمییت جرم و تخصصی بودن مسئله استفاده از وکیل کیفری متخصص بسیار مهم است و منجر میشود که موکل در زمان کوتاه با تصمیم گیری درست به نتیجه دلخواه برسد.

پرونده های کیفری به دلیل اینکه به صورت مستقیم با جان، مال و آبروی مردم سروکار دارد، شاکی و متهم برای جلوگیری از پایمال شدن حقشان و حفظ منافع خود می بایست از وکیل کیفری استفاده کنند.

حقوق کیفری چیست؟

حقوق کیفری یا حقوق جزا یا حقوق جنایی شاخه‌ای از حقوق عمومی است که به بررسی حمایت‌های دولت از حقوق افراد و ارزش‌های جامعه می‌پردازد. اساساً قوانین جزایی آفریننده حقوق برای افراد جامعه نیست؛ بلکه تنها افراد را مجبور به رعایت حقوق و ارزش‌ها می‌کند. به همین دلیل است که حقوق جزا را، «حقوق ارزشها» نیز نامیده‌اند. مشخصه بارز حقوق جزا (کیفری)، ضمانت اجرای شدید آن است. این مجازات و کیفر است که حقوق جزا را به رشته‌ای سرکوبگر، در مقابل سایر گرایش‌ها تبدیل کرده‌است. از آن‌جا که این ابزار تنها در اختیار حاکمیت است، حقوق جزا را شاخه‌ای از حقوق عمومی دانسته‌اند.

ویکیپدیا

شماره تماس وکیل کیفری تهران

وکیل بهرام عباسی با دارا بودن مدرک وکالت پایه یک و همچنین تجربه رسیدگی به پرونده های کیفری مختلف، آماده همکاری با شما می باشد. جهت مشاوره تخصصی و روز وقت با بهترین وکیل کیفری تهران، کافی است هیمن الان با شماره درج شده در https://bahramabassi.com تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «وکیل کیفری تهران؛ مشاوره با وکیل کیفری متخصص، 100% موفقیت»

 1. سلام راجع به کلاهبرداری اینستاگرامی سوال داشتم. وکلای شما تو این زمینه هم فعالیت دارن؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top تماس بگیرید!