وکیل در تهران : برای گرفتن وکیل در تهران چکار کنیم؟

وکیل در تهران: وکیل فردی است که به مسائل حقوقی آشنایی کامل دارد و با تسلط بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ، قادر به گرفتن حق شما در دادگاه و دادگستری می باشد. اگر شما برای پرونده خود به وکیل باتجربه در تهران نیاز دارید، کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

با دانش روز و تجربه کافی در پرونده های مختلف، آماده ایم تا در کنار شما باشیم.

بهترین وکیل تهران

تعهد، صداقت ، تخصص و مردمی بودن ، از صفات یک وکیل خوب و کارکشته می باشد.

اگر به هر دلیلی درگیر یک پرونده قضایی شده اید، بهتر است در کنار خود از وکیلی خبره استفاده کنید تا دچار هزینه های ناشی از عدم موفقیت در پرونده نشوید.

فقط با یک تماس میتوانید از مشاوره تخصصی ما بهره مند شوید.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

4.9/5 - (26 امتیاز)

5 نکته کلیدی برای گرفتن وکیل در تهران

اگر شما قصد گرفتن وکیل در تهران را دارید ، بهتر است حتما به نکات زیر توجه داشته باشید ، تا بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید.

  1. داشتن مجوز رسمی ، اولین نکته ای که باید به آن توجه شود این است که وکیل مورد نظر باید ، مجوز و مدارک لازم برای امر وکالت را داشته باشد.
  2.  تسلط بر قوانین : نکته دیگر این است که وکیل مورد نظر باید تسلط کافی بر قوانین حقوقی و جزایی داشته باشد تا بتواند برحسب مورد پرونده شما، از قوانین موجود به بهترین شکل برای احقاق حق شما استفاده کند.
  3. شخصیت و فن بیان: حتما به شخصیت و فن بیان وکیل توجه داشته باشید، وکیلی که تسلط بر قوانین دارد اما قادر به بیان درست آنها نیست ، نمیتواند به خوبی از شما دفاع کند. نحوه برخورد و قاطعیت در بیان وکیل، یکی از برگهای برنده شما خواهد بود.
  4. صداقت و امین بودن : یک وکیل باید صداقت کافی داشته باشد و اگر قادر به رسیدگی به پرونده شما نیست، در همان ابتدا اعلام کند، و هیچ گاه بیشتر از توان خود تعهد ندهد. از طرف دیگر وکیل باید امین و محرم اسرار شما باشد.
  5. تجربه و ارتباطات : وکیلی که تجربه کاری بالایی دارد، قطعا با وکلای بیشتر و با قضات بیشتری برخورد کرده و از روحیه و سبک کاری آنها شناخت خوبی دارد، و این شناخت در زمان دفاع از پرونده به وی کمک شایانی خواهد کرد.

وکیل به چه کسی گفته میشود؟

در تعریف وکیل باید گفت که “وکیل یا نماینده کسی است که از طرف شخص دیگری – حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود.” و در واقع وکیل، شخصی است که به قوانین قضا آشنایی کامل دارد و از طرف شما، مسئول رسیدگی به پرونده شما میگردد.

برا گرفتن وکیل در تهران ، برای رسیدگی به هر نوع پرونده ای ، کافی است با وکیل بهرام عباسی تماس بگیرید. تجربه رسیدگی به پرونده های مختلف، در کنار مدرک وکالت پایه یک دادگستری، پشتوانه ای قوی برای گرفتن حق شما در دادگاه می باشد.

رسیدن به موفقیت درگرو انتخاب درست شماست.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

4.9/5 - (26 امتیاز)
4.9/5 - (26 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «وکیل در تهران : برای گرفتن وکیل در تهران چکار کنیم؟»

  1. اکبرزاده

    با عرض سلام و ادب خدمت شما استاد عزیز. جسارتا شما پرونده با حق الوکاله اقساط قبول میکنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top تماس بگیرید!