وکیل ملکی در کرج، 100% موفقیت در پرونده های ملکی و زمین

اگر به دنبال یک وکیل ملکی در کرج هستید تا در دعاوی ملکی، پرونده شما را با کمترین پیچیدگی ممکن و در سریعترین زمان به نتیجه برساند، کافی است با وکیل بهرام عباسی تماس بگیرید.

تعدد قوانین و مقررات در حوزه املاک و معاملات ملکی، و عدم آشنایی عموم مردم با این قوانین، باعث میگردد که در موارد زیادی شخص نتواند حق خود را بگیرد، در حالی که با بهره گیری از مشاوره و راهنمایی یک وکیل مسلط به قوانین ملکی در زمانی کمتر می‌توانست حقوق خود را اعاده کند و برنده پرونده ملکی باشد.

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

تماس جهت مشاوره و هماهنگی : 09128947151

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

وکیل ملکی شخصی است که به پرونده ها و دعاوی ملکی رسیدگی می کند، و از آنجا که پرونده های ملکی پیچیدگی های زیادی دارند و معمولا هم رسیدگی به آنها زمان بر می‌باشد، بدون همراه داشتن یک وکیل ملکی خوب و کارکشته، برنده شدن در آنها کاری سخت و طاقت فرسا می باشد.

برای پیگیری یک پرونده ملکی شما باید با بهترین وکیل ملکی کرج کار کنید تا بتوانید شانس موفقیت خود را در پرونده بالا ببرید.

وکیل متخصص امور ملکی در کرج

با کمک گرفتن از یک وکیل ملکی در کرج، علاوه بر اینکه شانس خود را برای احقاق حق خود بالا می‌برید، فرایند رسیدگی را نیز ساده تر و زودتر می‌توانید طی کنید و زودتر به نتیجه مطلوب خود برسید.

بهترین وکیل متخصص ملکی در کرج و حومه
بهترین وکیل متخصص ملکی در کرج و حومه

اگر به دنبال وکیل ملکی خوب در کرج هستید کافی است همین الان با شماره درج شده تماس بگیرید و با وکیل بهرام عباسی، وکیل پایه یک دادگستری صحبت کنید.

نکات مهم در انجام معاملات ملکی

 1. در زمان بستن قرارداد املاک، بررسی کنید که آیا شرط داوری در قرارداد عنوان شده است یا خیر؟
  • در صورت درج شدن شرط داوری، تمامی اقدامات اجرای تعهدات باید از طریق نهاد داوری بررسی گردد.
 2. مالک و صاحب اصلی ملک را شناسایی کنید.
  • در اکثر دعاوی املاک، باید مالک ملک نیز طرف دعوی قرار گیرد هرچند نام وی در قرارداد عنوان نشده باشد.
 3. بررسی کنید که ملک موقوفه نباشد.
 4. اگر مورد معامله مسکن مهر است، باید مالکیت زمین مشخص گردد.
 5. طرح شکایت باید علیه همه ایادی قبلی انجام گیرد، ایادی قبلی افرادی هستند که در گذشته ملک را خرید و فروش کرده اند تا به خرید آخر رسیده است.

با کمک گرفتن از یک وکیل ملکی در کرج شما میتوانید در زمان کمتر به نتیجه بهتر در پرونده ملکی دست پیدا کنید.

وکیل امور ملکی در کرج

چرا برای امور ملکی نیاز به وکیل ملکی داریم؟ از آنجا که معمولا مبلغ های مرتبط با قراردادهای ملکی بالا می باشد، افرادی وسوسه میشوند تا با انجام معاملات صوری و غیرواقعی کلاهبرداری کنند و یا ممکن است معامله واقعی باشد اما با درج یک یا دو بند در قرارداد ملکی، از عدم آشنایی خریدار با قوانین استفاده کرده و کلاهبرداری انجام دهند. پس اصلا ریسک نکنید و مبالغ هنگفت را بدون مشاوره یک وکیل برای خرید ملک هزینه نکنید.

تسلط بر قوانین ملکی

قاعدتا بهترین وکیل ملکی در کرج کسی است که اولا وکیل پایه یک باشد و ثانیا تمرکز کاری خود را بر روی پرونده های ملکی معطوف کرده باشد و تسلط بالا بر روی قوانین و مقررات مرتبط با املاک و مستغلات داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در کرج جهت شکایات و دعاوی ملک و املاک
بهترین وکیل ملکی کرج

مواردی که یک وکیل ملکی خوب در کرج میتواند به آنها رسیدگی کند عبارتند از:

 • تنظیم سند رسمی ،
 • اخذ پایان کار ،
 • خلع ید ،
 • تقسیم و افراز املاک مشاع
 • دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر،
 • جعل سند،
 • تصرف عدوانی
 • و غیره

وکیل پایه یک ملکی در کرج ،وکیل تخصصی ملکی در کرج ،وکیل ملکی خوب در کرج

ویژگی های وکیل تخصصی ملکی در کرج

وکیل ملکی در کرج به منظور رسیدگی به پرونده های ملکی بخصوص در حوزه دعاوی مرتبط با اموال غیرمنقول تخصص و تجربه کافی را دارد. اموال غیرمنقول به اموالی گفته میشود که امکان انتقال آنها از جایی به جای دیگر وجود نداشته باشد؛ مانند خانه، زمین و ملک.

از آنجا که دعاوی ملکی گستردگی زیادی دارند، یک وکیل متخصص املاک در کرج می باید از پیچ و خم های مرتبط با موضوعات پرونده های ملکی اطلاعات بالایی داشته باشد تا قادر باشد که به خوبی حق موکل خود را بستاند.
همچنین یک وکیل ملکی خوب در کرج، با تسلط و اشرافی که به آیین نامه ها و قوانین مرتبط با املاک و مستغلات کشوری دارد؛ قادر می باشد تا تمامی جوانب پرونده را بسنجد و با توجه به شرایط موجود به دفاع از موکل خود بپردازد.

چرا باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه کرد؟

در مبحث ملک و املاک، آیین نامه ها و قوانین متعددی در قانون تصویب شده است و این امر باعث شده است که معاملات حوزه ملک و املاک با پیچیدگی های بسیاری همراه باشد و در زمانی که در این معاملات ملکی اختلافی رخ دهد لزوم مراجعه به وکیل ملکی در کرج با توجه به بالابودن قیمت ملک و همچنین تعدد قوانین و گسترده بودن آیین نامه ها بسیار لازم می باشد.

چه دعاوی ای توسط وکیل ملکی کرج رسیدگی میشود؟

تنها یک وکیل ملکی مجرب در کرج میتواند تشخیص دهد که در کدامیک از پروندهای ملکی از قانون ماده 100 شهرداری استفاده کند و یا در چه دعاوی ملکی میتواند به قانون 64 مالیات های مستقیم استناد کند.
همچنین یک وکیل ملکی خبره در کرج با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی ای که در حوزه قوانین ملکی دارد می‌تواند در زمینه های مختلف به موکل خود مشاوره های تخصصی کند که در طول پرونده می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

معروفترین وکیل ملکی در کرج

وکیل ملکی، فردی است که به دعاوی مرتبط با ملک و املاک و اموال غیر منقول رسیدگی می کند. از جمله مهمترین دعاوی و اختلافات ملکی عبارتند از :

 • دعوی الزام به تنظیم سند رسمی
 • دعوی خلع ید
 • دعوی انتقال یا فروش ملک غیر
 • دعوی رفع تصرف عدوانی
 • دعوی ملک مشاع و فروش و افراز آن
 • دعوی تخلیه ملک
 • دعوی جعل سند ملک
 • دعوی اخذ پایان کار
 • دعوی فسخ مبایعه نامه
 • دعاوی سرقفلی
 • دعوی ابطال مبایعه نامه ملکی
 • دعوی ابطال معامله معارض ملک
 • سایر دعاوی ملکی

وکیل بهرام عباسی با دارا بودن مدرک وکالت پایه یک، و تجربه بالا در رسیدگی به پرونده های ملکی، به عنوان معروفترین وکیل ملکی در کرج می باشد، که به صورت تخصصی به دعاوی ملکی رسیدگی میکند.

چرا در دعاوی ملکی به وکیل مراجعه کنیم؟

دعاوی ملکی دارای حساسیت زیادی هستند و ممکن است در آنها تعداد افراد زیادی درگیر شوند، و کوچکترین اشتباه شما در هنگام ارائه دادخواست و در جریان پرونده ممکن است که حق شما را ضایع کند بنابراین اکیدا توصیه میشود که با مشاوره وکیل ملکی در کرج پرونده خود را پیگیری کنید.

چطور به دعاوی ملکی در کرج رسیدگی کنیم؟

مزایای مراجعه به وکیل ملکی کرج به شرح زیر است:

 • تنظیم دادخواست و طرح دعوا توسط وکیل متخصص امور ملکی در کرج صورت میگیرد
 • وکیل میتواند دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی را تنظیم کند
 • فاصله زمانی برای انتقال سند رسمی به نام خریدار کاهش می یابد
 • پیگیری خسارت ذکر شده در قرارداد از فروشنده توسط وکیل سریعتر انجام میشود
 • اگر ملک مورد نظر در رهن باشد، وکیل میتواند از فروشنده بخواهد آن را فک رهن کند
 • اگر فروشنده از انتقال و تنظیم سند خودداری کند، وکیل میتواند با حضور مامور دادگاه، برای انجام تنظیم سند به نام خریدار در محضر به صورت رسمی اقدام کند.
 • وکیل متخصص امور ملکی در کرج با تسلط کامل بر قوانین ملکی و سازوکارهای اداره املاک و مستغلات کشوری، هم در تنظیم قرارداد و هم در طرح دعوا و پیگیری پرونده ملکی میتواند برگ برنده شما باشد.

املاک به چند دسته تقسیم میشوند؟

املاک را میتوان به دو بخش کلی یعنی املاک و اراضی تقسیم بندی کرد.

از دیدگاه دیگر میتوان اراضی را به اراضی داخل شهری و اراضی خارج شهری تقسیم کرد.

و املاک را نیز میتوان به املاک مسکونی و املاک تجاری تقسیم کرد. و هر نوع دعوایی که در خصوص موارد فوق صورت گیرد در حوزه مسئولیت های وکیل ملکی کرج قابل پیگیری و رسیدگی می باشد.

فرق بین افراز و تفکیک ملک مشاع در چیست؟

ملک مشاع ملکی است که چند نفر مشترکا صاحب آن می باشد، و در صورت عدم رضایت شرکا برای فروش ملک مشاع، هر یک از شریک ها میتواند درخواست افراز ملک مشاع را بدهد. شایان ذکر است که اگر جریان ثبتی ملک به پایان رسیده باشد درخواست افراز توسط وکیل ملکی کرج به اداره ثبت محل ملک تقدیم می گردد. اما در خصوص تفکیک حتما الزام نیست که ملک به صورت مشاع باشد، یعنی مالک یک ملک میتواند با اخذ وکیل ملکی در کرج، نسبت به تفکیک ملک خود به بخش های کوچکتری اقدام کند.

مزایای مراجعه به وکیل متخصص امور ملکی در کرج
مزایای مراجعه به وکیل متخصص امور ملکی در کرج

در خصوص ملک مشاع نیز امکان ارائه درخواست تفکیک ملک در صورت رضایت تمامی شرکا وجود دارد. که وکیل معاملات مکلی در کرج میتواند درخواست آن را به اداره ثبت ارائه کند و آن را پیگیری کند. در این صورت دیگر نیازی به درخواست افراز ملک نیست.

ماده 100 شهرداری چیست؟ وکیل ماده 100 شهرداری در کرج

کمیسیون ماده 100 یکی از مواردی است که افراد درگیر ساخت و سازی و یا خرید و فروش ملک با آن مواجه میشوند. هدف این کمیسیون رسیدگی به تخلفات ساختمانی می باشد. اگر بنایی بدون گرفتن پروانه ساخت، ساخته شود یا اینکه بنایی که ساخته میشود براساس پروانه اخذ شده نباشد آنگاه براساس کمیسیون ماده 100 به آن رسیدگی خواهد شد.

بر اساس ماده 100 تمامی صاحبان اراضی و املاک برای انجام ساخت و ساز باید از شهرداری پرونده و مجوز بگیرند و اگر این کار را نکنند جلوی ساخت و ساز آنها گرفته میشود و به کمیسیون ماده صد ارجاع داده میشوند.

اگر ساخت‌‌وساز بدون رعایت اصول فنی و بهداشتی و شهرسازی باشد، کمیسیون موظف است حکم به تخریب بنا بدهد.

تسنیم

کرج در کوهپایه‌های البرز مرکزی با وسعت ۱۶۰ کیلومتر مربع قرار دارد. کرج تا قبل از تشکیل استان البرز در سال ۱۳۸۹ جزو استان تهران بود؛ با تشکیل استان البرز کرج به عنوان مرکز استان البرز قرار گرفت.

صفحه کرج در ویکی
از جمله مهمترین مناطق کرج میتوان به محله های زیر اشاره کرد:
 • عظیمیه: محله عظیمیه کرج شامل خیابانهایی مانند میخک، گلستان و تختی می باشد. وکیل ملکی در عظیمیه با شناختی که از این منطقه دراد، و با توجه به قیمت بالای ملک و خانه در این منطقه تسلط کاملی برای رسیدگی به پرونده های ملکی در عظیمیه کرج دارد.
 • گوهردشت: محله گوهردشت کرج نیز یکی دیگر از مناطق بالای شهر کرج است که قیمت ملک و خانه در آن بالاتر از سایر مناطق کرج است. اگر درگیر یک مشکل و دعوای ملکی هستید، حتما با وکیل ملکی در گوهردشت مشورت کنید.
 • جهانشهر: این محله جزو محله های اداری کرج می باشد. در پرونده های خرید و فروش دفترکار و یا ساختمانهای اداری و تجاری در جهانشهر میتونید با ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی با وکیل ملکی جهانشهر بهره مند شوید.
 • مهرشهر: وجود کاخ مروارید و همچنین آب و هوای خوب مهرشهر باعث شده که این منطقه در 5 فاز توسعه یابد و پتانسیل رشد بالایی در ساخت و ساز دارد. در تمامی معاملات ملکی خود در مهرشهر، حتما با وکیل ملکی مهرشهر مشورت کنید.
 • گلشهر: رسیدگی به تمامی دعاوی مرتبط با خانواده در گلشهر کرج را به بهترین وکیل ملکی کرج بسپارید.
 • فردیس: فردیس کرج شامل شهرک ناز و مشکین دشت، شهرک منظریه و شهرک دهکده میشود و جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر دارد که معاملات ملکی و خرید و فروش خانه و زمین در آن رشد خوبی دارد. اگر به دنبال وکیل ملکی در فردیس هستید با ما تماس بگیرید.
 • سایر محلات مهم کرج عبارتند از: باغستان؛ شاهین ویلا؛ خیابان طالقانی؛ مصباح؛ قلمستان؛ حصارک؛ گلشهر؛ آزادگان؛ دهقان ویلا؛ کلاک؛ کوی کارمندان؛ شهرک بنفشه؛ شهرک اوج؛ شهرک ذوب آهن؛ کمالشهر؛ خرمدشت.

نواحی تحت پوشش خدمات وکیل امور ملکی در کرج

اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

وکیل پایه یک ملکی در کرج

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

تخلف تراکم اضافه

یکی از جاهایی که ماده 100 شهرداری ورود می‌کند تراکم اضافه در ساخت و ساز می باشد. که در این صورت بر اساس کمیسیون ماده 100 حکم تخریب و یا جریمه صادر خواهد شد. در این موارد وکیل ماده 100 شهرداری در کرج میتواند جلوی تخریب ساختمان را بگیرد و با کاهش مبلغ جریمه به موکل خود کمک به سزایی کند.

بهترین وکیل ملکی کرج کیست؟

وکیل ملکی باید بر تمامی قوانین مرتبط با املاک و مستغلات تسلط کامل داشته باشد و همچنین تجربه بالا در رسیدگی به مسائلی مانند ملک مشاع، معاملات ملکی، خلع ید و غیره داشته باشد. وکیل بهرام عباسی بهترین گزینه برای پیگیری پروندهای ملکی شماست.

حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

در پرونده های ملکی میزان حق الوکاله بر اساس مبلغ ملک تعیین میشود و ما امکان پرداخت اقساطی آن را نیز فراهم کرده ایم. جهت استعلام هزینه وکیل ملکی در کرج همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس وکیل ملکی در کرج

بهترین وکیل دعاوی ملکی در کرج فردی است که تسلط کامل بر قوانین املاک و مستغلات کشوری دارد و تجربه لازم جهت رسیدگی به دعاوی ملکی در کرج را دارا می باشد. بهرام عباسی با دارا بودن مدرک وکالت پایه یک و همچنین موفقیت های متعدد در پرونده های ملکی در کرج و تهران، آماده همکاری و رسیدگی به دعاوی شما همشهریان عزیز در کرج می باشد. کافی است از طریق شماره درج شده در bahramabassi.com با ما تماس بگیرید.

لینک کوتاه: b2n.ir/g49476

5/5 - (1 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «وکیل ملکی در کرج، 100% موفقیت در پرونده های ملکی و زمین»

 1. سلام من یه ملک خریدم اما الان که باید فروشنده سند رو بزنه به نامم داره اذیت میکنه و به بهونه های مختلف میندازه عقب شما میتونید کمک کنید که بتونم سند رو بگیرم ازشون؟؟

  1. بهرام عباسی

   سلام وقت شما بخیر، بله کاملا قابل پیگیری هست و یک دعوای الزام به تنظیم سند براتون طرح میکنیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید صحبت کنیم.

 2. خسته نباشید جناب بنده به نیابت از شاکیان پرونده کیفری و حقوقی زمین های تعاونی هشتگرد خواستم بدونم هزینه وکالتی پرونده چقدر میشه؟ تعداد شاکیان پرونده 1200 نفر هستش

  1. بهرام عباسی

   سلام، تشریف بیارید دفتر اگر بتونم کمکی بکنم نگران هزینه ها نباشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top